Jak rozeznáš v Thajsku pravou holku od ladyboy (transka ne)?

Jestli myslíš, že hrábnutí mezi nohy ti pomůže, tak jsi dost v trapu. Nepomůže. Transky jsou v Thajsku fakt vymakaný, hodně kluků už si naběhlo a možná to nevědí dodnes.

Spolehlivě poznat ladyboys není vůbec jednoduchý. Některý jsou poznat na první pohled, namalovaný ksichty jak ruský máničky a vykroucený, že by si toho všimnul i nadrženej skopčák. 

 

Základní modely s kozama po tátovi

Pak jsou takový, co maj skutečný kozy, (stojej v tajlandu něco okolo šedesáti litrů), staraj se o sebe a chovaj se jako frndy. A dobrý frndy. Před těma už pozor, protože si ptáka stahujou dozadu a uměj se fakt dobře chovat. Po pár panákách populárního Sang Somu (něco mezi rumem a whiskou za dobrý prachy) si tě uměj zpracovat.

Najednou zjistíš, že ležíš v pelechu, frnda s tebou dělá divy, zažíváš slušnou nálož a když ti nejvíc praská ve švech a má dojít na to hlavní, frajerka ti nastavuje zadek místo pipky. Kdo nečet předem tenhle článek a má v sobě těch pár panáků, spadne do toho, ani neví jak. 

 

Totální překopávky jsou nebezpečný 

A nakonec jsou ty nejvymakanější. Libový kozy, chůze labuťě, namalovaný akorát, prostě ti hučí v kládě na první pohled. Jsi opatrnej, používáš dotaz "Show me pussy" (ne pasy, vole, nejsi prezident) a ona tě klidně nechá šáhnout. A všechno je jak má bejt, holka zaplatila nejen za kozy, ale za celou překopávku. (asi 300talířů).

 

Nepotřebuješ ani pár Sang Somů, abys skončil v hotelovým pokoji, co na sex stojí asi 300Báthů (200 kaček). 

Jak z toho ven?

Těžko, ale jde to. Hlavně dej na chlapskou intuici. Když na tebe sáhne a tobě netuhne, je to spolehlivej důkaz, že teplouš tu nejsi ty, ale ona. Thajka prostě musí vonět. Ne voňavkou, tou bude politá až patě, ale feromonama. 

 

Spoléhej se na ohryzek. Ať dělaj překopávky co chtěj, pořád maj ohryzek. Některý malej, ale prostě ji vem pod bradou, pomazli se s ní a jestli nahmatáš cokoli tvrdýho, radši si to udělej sám rukou.

 

Thajky nejsou extra hezký a neuměj chodit. Jak se to nese jako krásná labuť, buď pozornej. Obyčejná holka má sice libový tělo, ale v ksichtě to není až na vyjímky nic světobornýho. A šmajdaj, chůze na jehlách je spíš vyjímkou. 

 

A když to všechno klape? Běž do toho a užij si nejlepší sex svýho života bez přemejšlení. Protože jestli jsi to nepoznal do teď, nebudeš to vědět už nikdy a budeš usínat s vědomím, žes měl fakt libovku.

I když to možná byl chlap!

Dost podobný články