Libovka na vánoce: Cheerson CX-10 stylovej nejmenší dron na světě za necelý 400 kila

Chceš mít doma opravdovej mini dron, se kterým se vyblbneš dlouhý hodiny? Cheerson je ideální dárek k vánocům pro tebe nebo kámoše doslova za pár kaček. 

Cheerson CX-10 je malinkej dron na lítání pro zábavu v bytě i venku, se kterým se vyblbneš jak malý děcko. Dneska dron dávno nestojí tisíce. CX-10 stojí v českých obchodech tisíc korun, ale z Číny ho můžeš mít za tři tejdny i s poštovným zdarma za 400 kaček.

 

Co ta hračka vůbec umí??

S tímhle dronem můžeš lítat až 20 metrů daleko, takže máš plno prostoru pro blbnutí. S kámošema můžes lítat závody nebo jen někoho otravovat. Miniaturní velikost znamená, že baterka vydrží asi 8-10 minut na jedno nabití USB kabelem, dobíjení z kompu trvá asi 15 minut. 

 

Když budeš chtít lítat ve tmě, skvěle rozpoznáš, kde je čumák a kde zadní část, díky modrým a červeným diodám u každé vrtulky. A poznat to fakt potřebuješ, ovladač má nastavitelnou citlivost a při nejvyší se dají s dronem dělat i skvělý přemety, jak se můžeš podívat na videu.

 

Cheerson jsme si objednali z banggood.com, tenhle čínskej obchod posílá jak slibuje zadarmo i do česka do tří tejdnů. Platí se předem kartou, ale nemusíš mít hrachy, máme to checknutý, jsou spolehlivý a v pohodě, řešej obratem i reklamace.  

  • dolet až 20 metrů
  • dva modely s rúznejma frekvencema
  • výdrž na jedno nabití 8-10 minut
  • černá, bílá, oranžová a modrá barva krytů
  • cena od 389Kč
Štítky: · hračičky

Dost podobný články