Trailery: Nový Star Wars VII - The Force Awakens budou k ježíšku

Už při prvních tónech znělky Hvězdnejch válek leze mráz po zádech. Star Wars jsou zpátky i s Harrisonem Fordem. Jestli to náhodou neznáš, tak si opičák, co zrovna slezl ze stromu a koukej to okamžitě stáhnout a zhltnout celou šestidílnou ságu! A až skončíš, pusť si tenhle official teaser a těš se na vánoce. 

Každej, kdo je miloval a miluje už určitě ví, že Lucasfilm připravuje sedmej díl legendární a nesmrtelný série Hvězdnejch válek, Síla se probouzí. Na hvězdný konferenci pro fanoušky v USA byl zveřejněnej druhej trailer. Oba si můžeš pustit pod článkem. 

 

Obsazení se nezmění, vesmírnýho dobrodruha Hana Sola bude hrát vyvřelina Harrison Ford, Luca Skywalkera opět Mark Hamill a princeznu Leu trochu obstarožní Carrie Fisherová.

Lucasfilm patří od roku 2012 studiím Disney, který slíbilo minimálně tři nový díly. I když u toho nebude sám George Lucas, scénář píše Lawrence Kasdan, kterej dělal i předchozí dva díly. Režírovat bude J.J. Abrams, kterej o vesmírnejch filmech něco ví, natočil Star Trek. Těšit se můžeš 18. prosince 2015. 

Hvězdný války jsou fenomén v celym světě, japonský aerolinky ANA zveřejnily návrh jednoho ze svejch letadel Boeing 787-9 Dreamliner, kterej bude přebarvenej jako nejslavnější robůtek na světě ártůdýtů, R2-D2.

 

 

 

Štítky: · filmy · bijáky

Dost podobný články