Zbláznil se Babiš? Necpi mu prachy, kuř Camelky za 40Kč!

Poslední dobou to v trafikách vypadá, že tabák je cennější než zlato. Ministr financí má asi dojem, že kuřáci jsou dojný krávy. Kdo ho má plný zuby, může kouřit za půlku!

Balit hulení umíme asi všichni, ale málokdo je ochotnej přejít na balený cigára, i když to před frndama vypadá dost cool. Cpát si doma odporný neznačkový dutinky tabákem na vykuřování skleníků od Větví taky zrovna nepatří do rubriky Stylovky.

 

Pokud ti ale nevadí zmařit denně 15 minut na krabku originálních Camelek, můžeš ušetřít víc než polovinu peněz a ještě si libově pokouřit. Originální plechovkový Camel tabák je totiž vo dost kvalitnější než seno, co se mele do cigaret. Poznáš to po čuchu hned, jak pikslu otevřeš.

 

A jak jsou lidi víc a víc vytočený z každý návštěvy trafiky, začínaj bejt dostupný i originální dutinky, co dřív byly na každym rohu, ale z nenažranosti tabákovejch koncernů se v česku přestaly prodávat. Teď se pomalu jako první vrací Camel.

 

Co potřebuješ?

  • Originál Camel tabák v piksle 80g = 249Kč
  • Originál dutinky Camel 200ks = 65Kč
  • Plničku cigaret ruční = od 80Kč

Krabka voňavejch luxusních Camelek vyjde asi na 38kaček. A kdo se rozhlídne po trafikách, najde dokonce slevovej pack: Piksla Camel + 100 dutinek = 230Kč

 

Línější lemry si můžou koupit elektrickou plničku. Shitka od 250, za 450 slušnější nebo okolo 800-1200 super mašinku.

Dost podobný články